BOILIES ALLER 90 CHYTACÍ SQUID CITRUS 24mm / 5kg

1 150,00 Kč s DPH
1 je skladem
Nástražní kuličky vytvořené ve spolupráci s výrobcem pelet AllerAqua. URČENO PRO RYCHLÉ CHYTÁNÍ
Výrobce: MASSIVE

Popis

Masivní Nástrahy - Aller 90 Squid/Citrus 24mm - 5 kg

ALLER 90 Squid/Citrus 18MM - kuličky vytvořené ve spolupráci s výrobcem pelet AllerAqua. Obsahují až 90 % pelet Aller Best. Ideální pro rybolov, kde se pelety používají ke krmení nebo návnadě kaprů. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily vytvořit nástrahu na bázi pelet, která bude extrémně účinná a stabilní ve vodním prostředí. Tato nástraha má vše, co potřebujete ke krmení a návnadě pro všechny sladkovodní ryby, zejména kapry. Produkt je bohatý na bílkoviny, aminokyseliny a vitamíny. Vše je perfektně vyvážené a velmi dobře stravitelné, díky čemuž se ryby "nezanášejí" a jsou déle aktivní v krmení. Složení: Aller BEST peletová moučka (rybí moučka, tritikale, vepřová hemoglobinová moučka, řepkový olej, pšenice, hydrolyzovaná péřová moučka, sójová moučka, fosforečnan amonný), odstředěná sójová mouka, krevní plazma, vejce, konzervanty, obiloviny, aromata.

ALLER 90 - Nástrahy na lov kaprů vytvořené ve spolupráci s výrobcem pelet – AllerAqua. Obsahují až 90 % pelet Aller Best. Perfektní v rybářských revírech, kde se pelety používají ke krmení nebo návnadě na kapry. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily vytvořit nástrahu na bázi pelet, která bude extrémně účinná a stabilní ve vodním prostředí. Tato nástraha má vše, co potřebujete ke krmení a návnadě všech sladkovodních ryb, zejména kaprů. Produkt je bohatý na bílkoviny, aminokyseliny a vitamíny. Vše je perfektně vyvážené a velmi dobře stravitelné, díky čemuž se ryby "nezanášejí" a jsou déle aktivní v krmení. Složení: Aller BEST peletová moučka (rybí moučka, tritikale, vepřová hemoglobinová moučka, řepkový olej, pšenice, hydrolyzovaná péřová moučka, sójový šrot, fosforečnan amonný), odtučněná sójová mouka, krevní plazma, vejce, konzervant, obiloviny.

Kompletní krmivo pro ryby. Obsahuje rybí moučky a rybí tuk, nesmí být podáván přežvýkavcům. Rybářská návnada, která není určena k lidské spotřebě.