Frolic Drůbeží & zelenina + rýže 7,5kg

Původní cena: 700,00 Kč s DPH
669,00 Kč s DPH
Skladem

Bohužel tento produkt již není v prodeji

Frolic s Drůbeží nabízí Vašemu miláčkovi vyvážené krmení, které sousto za soustem poskytuje optimální kombinaci přísad, které potřebuje pro aktivní a zdravý život
Výrobce: Frolic

Frolic s Drůbeží nabízí Vašemu miláčkovi vyvážené krmení, které sousto za soustem poskytuje optimální kombinaci přísad, které potřebuje pro aktivní a zdravý život. Čerstvá drůbež, zdravá zelenina a cenné obiloviny tvoří základ pestré stravy. Drůbež je snadno stravitelná a velmi chutná. Navíc je krmivo obohacené o důležité vitamíny a minerály, které podporují vitalitu, zdraví a všeobecnou pohodu Vašeho psa. Dokonalá kombinace vysoce kvalitních surovin podporuje také silné kosti a zdravé zuby. Rovněž vysoce kvalitní mix vlákniny optimálně podporuje trávení.

Frolic Drůbeží, zelenina + rýže přesvědčí:

  • Chutné krmivo pro dospělé psy
  • S čerstvým drůbežím masem: vysoce kvalitní zdroj živočišných bílkovin jako zajímavý zdroj energie
  • Se zdravou zeleninou: pro vyváženou a pestrou stravu
  • S důležitými vitamíny a minerály: pro vitalitu a zdraví, silné kosti a zuby
  • Vysoce kvalitní mix vlákniny: pro optimální stravitelnost
  • Kompletní a vyvážené

Složení:

Obiloviny (mimo jiné 4% rýže), zelenina (4% mrkev), maso a vedlejší produkty živočišné výroby (14 %, mimo jiné 4% čerstvá drůbež), oleje a tuky (mimo jiné 1% slunečnicový olej, mimo jiné 0.25% rybí olej), vedlejší produkty rostlinné výroby, minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, cukr, mléko a mléčné produkty, ryby a vedlejší produkty z ryb.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili